نمایندگی انحصاری کراتین لاوپوشن 1000میلی

نمایندگی انحصاری کراتین لاوپوشن

نیاز به صاف و مرتب بودن موها هر روز بیشتر میشود چراکه اکثر مردم شاغل هستند و زمان لازم برای صاف و یا شانه کشی و یا هر روزه سشوار کشیدن موهای خود را ندارند البته که خدمات کراتینه مو مزایای دیگری از جمله تقویت و احیا موهای آسیب دیده و ابرسانی به مو و … را نیز دارد به هرحال به علت استقبال همیشگی مردم از این خدمات تولید کنندگان محصولات کراتینه همواره با در اختیار گرفتن مجرب ترین متخصصین به دنبال کشف فرمول های جدیدی برای هرچه بهتر شدن اثرات کراتینه مو هستند در این مقاله نیز قصد داریم یکی از جدید ترین محصولات تولید شده(کراتین لاوپوشن)Keratin Lovepotion برای صافی مو را به شما حرفه ای ها معرفی کنیم تا از جدیدترین فرمول کشف شده آگاه باشید.

نمایندگی انحصاری کراتین لاوپوشن

مشخصات کراتین لاوپوشن

کراتین لاوپوشن تولید کشور برزیل میباشد و اخیرا تولید شده و روانه بازار شده است جالب است که بدانید در این مدت کم توانسته به بسیاری از کشور ها صادر شود و بازار خوبی را برای خود کند کراتین لاوپوشن حاصل اخرین تحقیقات متخصصین این حوزه برای نرم و صاف کردن مو میباشد و محصولی فوق العاده اثر بخش شناسایی شده است شما با استفاده از این مصحول میتوانید حتی فر ترین موهارا لخت کنید .کراتین لاوپوشن مناسب موهای طبیعی است و میتوانید برای انواه موهای نچرال از آن استفاده کنید .

کراتین لاوپوشن ماندگاری بسیار خوبی دارد و هیچگونه ترکیبات شیمیایی مضر که به مو آسیب برساند ندارد این محصول انتخاب خوبی برای افرادی است که فرصت لخت و مرتب کردن موهای خود را هر روز ندارند و میتوانند با کراتینه کردن موهایشان تا نزدیک به یک سال تجربه داشتن موهایی ابریشمی و صاف را داشته باشند.

مشخصات کراتین لاوپوشن

مشخصات کراتین لاوپوشن

  1. کراتین لاوپوشن برای انواع موهای طبیعی و نچرال مناسب است
  2. حاوی روغن ارگان میباشد که هم به براق شدن مو کمک میکند هم موهارا آبرسانی میکند.
  3. کراتین لاوپوشن ریز مولکول بوده و به عمق ساختار مو نفوذ میکند و حتی فر ترین موهارا لخت میکند.
  4. باعث مستحکم تر شدن تار های مو میشود.
  5. تولید کشور برزیل است
  6. حجم این محصول 1000 میل است.

مشخصات کراتین لاوپوشن

مراقبت های لازم در کراتینه کردن مو

برای انجام کراتینه مو حتما باید از شانه و ظرف و حتی کلیپس های مخصوص این کار استفاده کنید همچنین اتویی که در اتو کشی استفاده میشود باید مخصوص کراتینه باشد.

در حین انجام خدمات کرانیه نباید مکثی ایجاد شود و باید حتما به سرعت مراحل آن انجام شود

نباید اجازه دهید که مواد کراتینه برخوردی با چشم هایتان داشته باشد در صورت تماس چشم با مواد کراتینه حتما جشم هایتان را با آب زیاد بشویید.

دقت داشته باشید که مواد کراتینه لاوپوشن به هیچ عنوان به ریشه مو تماس نداشته باشد و حتما با فاصله یک سانتی متری از ریشه مواد بزنید.

این محصول را باید در دمای خنک نگهداری کنید و همچنین دور از دسترس کودکان باشد.

 

منبع:https://www.thekeratinstore.com/

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما