قیمت بهترین شامپو کراتینه خارجی 2020

بهترین شامپو کراتینه در سال 2019 کدامند؟
الیاف موی ما از 97٪ یک پروتئین منفرد تشکیل شده است: کراتین . این پروتئین است که مقاومت ، خاصیت ارتجاعی و درخشش موهای شما را حفظ می کند: بنابراین داشتن موهای باشکوه بسیار مهم است!
توصیه می شود پس از درمان شیمیایی (رنگ آمیزی ، صاف کردن ، مسواک زدن و غیره) ، شامپوهای کراتین(Keratin) بتوانند کسری در کراتین را پر کنند و بنابراین موهای آسیب دیده را تغذیه می کنند تا آن را به حالت طبیعی خود برگردانند. عمل آنها بسیار ظریف است ، بنابراین مهم است که شامپو کراتین مناسب را متناسب با مو و نیاز خود انتخاب کنید!

در این مقاله گزیده ای از بهترین شامپوهای کراتین را که برای شما تست کرده ایم ارائه می دهیم تا در انتخاب شامپوی متناسب با نیازهای شما و مهمتر از همه موهایتان به شما کمک کنیم.

شامپوی مرطوب کننده کراتینه
شامپو کراتین مو

کراتین چیست؟
کراتین یک پروتئین طبیعی در حال حاضر الیاف مو ما است ، و تضمین می کند که انعطاف پذیری و کشش، براق، و مقاومت در برابر . فیبر مو از 97 درصد کراتین تشکیل شده است ، اما ممکن است اتفاق بیفتد که فاقد آن باشد: در این حالت موها شکننده و شکننده می شوند. به همین دلیل مهم است که این لایه محافظ فیبر موی ما را با استفاده از محصولاتی مانند شامپوهای کراتین ، بلکه اسپری یا ماسک ها بازسازی کنید.

کراتین ، پروتئین چند وجهی است.
مو از سه لایه متمرکز از کراتین تشکیل شده است. بنابراین سه نوع کراتین وجود دارد که هر کدام ویژگی های خود را دارند:

کوتیکول : این لایه از کراتین به عنوان یک لایه محافظ عمل می کند. این ماده از مقیاس هایی است که توسط سرامید به هم جوش داده می شوند تا موها ظاهری صاف داشته باشند (که به آن درخشش می بخشد) و آب داخل مو از بین نمی رود. . این لایه است که همچنین آب موجود در هوا را برای آبرسانی مو جذب می کند.

کوتکس : این لایه از الیاف (ماکروفیبریل ها ، میکرو فیبرها ، پروتئین فیبرها) تشکیل شده است که به هم پیچیده شده ، موها را تشکیل داده و به آن خاصیت ارتجاعی و قدرت آن می بخشد.

هسته : به دلیل ترکیب آن (فقط سلولهای بدون هسته) هیچ نقشی در نشاط مو ندارد.

 

چرا شامپو کراتین را انتخاب می کنید؟

هنگامی که موهای شما ضعیف شده است ، خواه به طور طبیعی (با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در معرض آفتاب ، با شنا مکرر در آب دریا در تابستان و غیره) یا شیمیایی (با صاف کردن ، مسواک زدن ، رنگ آمیزی) …) ، این پروتئین اساسی ممکن است از دست نرود.
در این حالت ، شامپو کراتین برای تجدید حیات کراتین به فیبر موی شما ایده آل است . کراتین موجود در این محصول موهای شما را می پوشاند و آن را نرمتر ، براق تر و بالاتر از همه قوی تر می کند. به همین دلیل است که حتی اگر تحت درمان شیمیایی قرار نگرفتید بلکه فقط موهای خشک و فرفری دارید ، شامپو کراتین متحد روزانه شما خواهد بود

سلامتی
شامپو کردن مو

.

چگونه از شامپو کراتینه استفاده کنیم؟

بیشتر شامپوهای کراتین این مزیت را دارند که کاربرد آن بسیار ساده است: در واقع ، شما فقط باید آنها را مانند یک شامپو کلاسیک استفاده کنید. روی موهای خشک یا مرطوب ، یک کف شامپو را روی کف دست خود بچسبانید و با کار کردن موهای خود ، آن را به طور مساوی مساوی کنید تا بتوانید به طور مساوی ماساژ دهید تا به محصول از پوست سر گرفته تا نوک آن نفوذ کنید .
بگذارید برای اثر بهینه چند دقیقه بنشیند ، سپس خوب بشویید. برخی از شامپوها به یک کاربرد دوم نیاز دارند ، برخی دیگر؛ علاوه بر این می توانید از یک محصول دیگر نیز استفاده کنید ، به عنوان مثال یک نرم کننده مرطوب کننده.

چگونه محصول خود را به خوبی انتخاب کنید؟

کدام معیارها را باید در نظر گرفت؟
خواهید فهمید: کراتین پروتئین بسیار مهمی برای سلامتی موهای شما است. ما با انتخاب شامپو کراتین خود شوخی نمی کنیم! برای برطرف کردن نیازهای شما باید بر اساس چندین معیار انتخاب شود:

فرکانس استفاده
نوع موی شما (بافت ، طول)
ترکیب
بو یا بو
بافت شامپو
بودجه ای که دارید
بدانید که چگونه شامپو خود را با عادت های شستشو تطبیق دهید
این مهم است را انتخاب شامپو خود را با توجه به عادات لباسشویی شما : اگر شما هر روز موهای خود را بشویید، شما باید یک شامپو با خواص مرطوب کننده را انتخاب نمایید. برخی از شامپوهای کراتین دارای اجزای دیگری هستند که به شما اجازه می دهد موهای خود را در هنگام تقویت آن مرطوب کنید ، مانند روغن کرچک ، روغن آرگان ، روغن نارگیل…

شامپو کراتینه
شامپو کراتینه یونیکا

شامپو مخصوص موهای شما!

 

علاوه بر عادت های شستشو ، هنگام انتخاب شامپو کراتین خود باید معیار دیگری نیز در نظر گرفته شود: بافت موهای شما .
اگر موهای مجعد یا فرفری دارید ، در انتخاب محصولاتی که در کراتین بسیار متمرکز هستند و روزانه از آنها استفاده نکنید ، دریغ نکنید. ( شامپو برای موهای مجعد را ببینید )
اگر موهای روغنی دارید ( به شامپو موهای روغنی مراجعه کنید)) از طرف دیگر ، شما باید شامپو های ملایم تری را انتخاب کنید ، که بافت روغنی ندارند و شستشوی آن آسان است. اگر پوست سر حساسی دارید ، به ترکیب شامپو توجه کنید ، از محصولات حاوی سولفات ، پارابن یا سایر اجزای شیمیایی پرخاشگرانه خودداری کنید. و تا حد ممکن از شامپوهای طبیعی یا حتی ارگانیک طرفداری کنید.

سرانجام ، برخی از شامپوهای کراتین به افرادی اختصاص داده شده است که تحت درمان با رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی قرار گرفته اند: بنابراین اگر می خواهید الیاف موهای آسیب دیده خود را پس از یک درمان شیمیایی بازسازی کنید ، آنها با نیازهای شما مطابقت دارند.

شامپویی که دوست دارید برای یک درمان دلپذیر باشد.
به این ترتیب که مراقبت از موهای شما به صورت روزانه دلپذیر می ماند ، همچنین انتخاب شامپویی که دوست دارید ، هم از نظر عطر و هم در بافت آن (اگر به عنوان مثال شامپوی کف را ترجیح می دهید) انتخاب کنید.

نتیجه:

کراتین یک پروتئین اساسی است که سلامتی موهای شما را تضمین می کند. اگر دلتان تنگ شده ، موهای شما شکننده تر ، شکننده تر ، کسل کننده تر خواهد بود. به طور خلاصه ، کراتین موهای شما را قوی و سالم می کند ، اما همچنین زیبا می شود. اگر می خواهید موهای آسیب دیده خود را زنده کنید ، شامپوهای کراتین بهترین راه حل برای شما هستند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما