بوتاکس مو در منزل

بوتاکس مو در منزل

بوتاکس مو یکی از خدمات درمانی و زیبایی مو میباشد که در سالن ها و مراکز زیبایی انجام میشود این روش یکی از جدید ترین متد ها برای احیا و تقویت موها میباشد که البته درصدی صافی مو نیز به همراه دارد.در این روش تار های مویی که در اثر عوامل مختلف ضعیف یا شکسته شده اند و یا خشک و بد حالت هستند مورد درمان قرار میگیرند.معمولا مواد های بوتاکس از هر برندی که باشد حاوی مقادیر زیادی ویتامین مورد نیاز مو  و کلاژن و انتی اکسیدان ها میباشند که همگی برای سلامت و زیبایی مو لازم هستند.در ادامه به نحوه انجام بوتاکس مو میپدازیم برای افرادی که تمایل دارند در منزل از این روش عالی بهره مند شوند.

بوتاکس مو در منزل

آموزش بوتاکس مو در منزل 

  1. برای اینکه بوتاکس مو را در منزل انجام دهید ابتدا باید موهایتان را با شامپو مخصوص دو بار بشویید تا از تمیز بودن و آماده بودن مو ها جهت انجام بوتاکس مو اطمینان پیدا کنید سپس به خوبی مو هارا آبکشی کنید.سپس باید موهارا با حوله کمی خشک کنید و سپس با باد گرم متوسط سشوار موهارا به طوری که تا 80 درصد خشک شود سشوار بکشید.و همچنین گره های موهایتان را باز کنید تا یکدست و صاف باشد.
  2. حالا مواد بوتاکس را داخل یک ظرف مناسب بریزید و سپس موهارا به 4 دسته تقسیم کنید بعد از آن از پشت سر و با کمک برس مخصوص مواد را به لایه های باریک مو یزنید فراموش نکنید که از زیاده روی در استفاده از مواد بوتاکس خودداری کنید .تمام موی سر را به مواد اغشته کنید به طوریکه مواد در همه جاس سر به یک اندازه پخش شده باشد.بعد از اتمام مواد گذاری 45 دقیقه صبر کنید اگر موهای ضخیم و مجعدی دارید این زمان را میتوانید بیشتر کنید.موهارا با یک کلاه کاور کنید و در صورت امکان به مدت 15 دقیقه باد گرم سشوار را روی مو بگیرید.

شامپو کردن

  • 3_بعد از گذشت تایم مورد نظر موهارا طوری بشویید که 20 تا 40 درصد مواد روی مو باقی بماند و سپس با استفاده از یک شانه و سشوار موهای خود را خشک کنید و به کمک اتو مو مواد باقی مانده را روی مو تثبیت کنید دمای اتو بهتر است که 210 درجه باشد اگر موهای ضعیف و نازکی دارید دمای اتو را 180 درجه قرار دهید و هر لایه نازک مو را بین 5 تا 8 بار اتو کشی نمایید 

 

مراقبت های بعد از بوتاکس مو 

بعد از انجام بوتاکس مو میتوانید در همان روز موهای خود را بشویید در نظر داشته باشید که حتما بعد از بوتاکس برای شست و شوی مو ها باید  از شامپو های مخصوص که فاقد سولفات هستند استفاده کنید تا مواد بوتاکس مو را از بین نبرد همچنین سعی کنید براش شانه کردن مو از برس های چوبی استفاده کنید برس های فلزی موهارا خشن و خشک میکند.

مراقبت بعد از بوتاکس مو

 

ماندگاری بوتاکس مو معمولا بین 4 تا 6 ماه میباشد و میتوانید در سال 2 تا 3 بار این روش را برای تقویت موهای خود در منزل یا سالنهای زیبایی انجام دهید.برای سفارش مواد های بوتاکس اصلی و بهره مندی از مشاوره های رایگان ما میتوانید با شماره 09174456689 در واتساپ در تماس باشید.

 

منبع:https://www.wikihow.com/

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما