قیمت نانو بوتاکس هونما اورجینال 2021

بسیار از ما موهای بسیار خشن و زبری داریم.یکی از بهترین بوتاکس مو کهدر جهان بسیار مورد استقلاب قرار گرفته است نانو بوتاکس هونما (botox honma tokyo)ا است.انتظار ما از بوتاکس رفع خشکی و وزی مو است.در عین حال دوست داریم موهای مقاوم و بسیار خوش حالت داشته باشیم.بوتاکس هونما یک محصول بسیار عالی میباشد که طراحان آن توانسته اند این نیاز ما را با این محصول عالی برآورده کنند.از محصولات عالی کمپانی هونما میشود به کراتین هونما سبز و هونما قهوه تلخ اشاره کرد که بسیار مورد استقبال همکاران در سراسر ایران و جهان قرار گرفته است.

بوتاکس هونما توکیو

 معرفی نانو بوتاکس هونما :

نانو بوتاکس هونما دارای یک سیستم نوآورانه است که قدرت احیا (high) بالایی دارد.نانو بوتاکس هونمابه غیراز پر کردن کامل قشای مو ، که از طریق فرایندهای شیمیایی باعث از دست رفتن آن شده است ، درمان و فراهم می کند. این محصول کاملا حرفه ایی شامل: کراتینه ، که باعث تقویت و بازیابی خاصیت کشسانی طبیعی مو می شود. چای سبز – یک آنتی اکسیدان قوی است که آسیب های ناشی از استفاده روزانه را ترمیم می کند. روغن Pracaxí و N-Acetyl Cysteine ​​، که باعث رطوبت رسانی عمیق موها می شود ، موهای براق تراز شده قوی تر و موخوره را از بین می برد را میشود.

بوتاکس هونما

 

 

مراحل استفاده از نانو بوتاکس هونما :

پس از مرطوب کردن مو ، مقدار کمی شامپوی مقدماتی شماره 1 بزنید ، در ریشه ها و روی طول موها تا ریشه مو ماساژ دهید (3-5 دقیقه برای باز شدن کوتیکول مو) خوب بشویید ، از باقی مانده محصول خودداری کنید. در صورت لزوم این کار را تکرار کنید.

 • 70٪ خشک (موهای آسیب دیده ، دکلره شده) و 100٪ (موهای طبیعی یا آسیب ندیده)
 • مواد بوتاکس را به طور مساوی روی تمام موها اعمال کنید (1 سانتی متر از ریشه ها را فاصله دهید).
 • محصول را به مدت 30-35 دقیقه بگذارید (برای نتیجه بهتر از کلاه استفاده کنید)
 • موها را با خشک کن گرم 100٪ خشک کنید.
 • با استفاده از برس کاملاً خشک کنید.
 • در آخر ، برای اتمام بستن کامل رشته ها از اتو حرفه ایی استفاده کنید (حداکثر 1 سانتی متر در هر رشته)
 • موها را خنک کنید (تقریباً 15 دقیقه الی 25 دقیقه)
  * شما می توانید موی مشتری را با ماسک تثبیت بشویید (مرحله 3).
 • موها را با یک ماسک تثبیت دوبار بشویید.
 •  و در مرحله آخربه دلخواه سشوار بزنید.

 

نانو بوتاکس هونما بدلیل داشتن تکنولوژی جدید فناوری نانو بسیار قدرت نفوذ پذیری بالایی در مو دارد و همین امر باعث افزایش ماندگاری این بوتاکس عالی میشود.فیمت این محصول اورجینال نسبت به کیفیت و رضایت مشتری بسیار مناسب است. پیشنهاد ما استفاده از محصولات اورجینال کمپانی هونما میباشد..

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما