خرید اینترنتی شامپو بدون سولفات sulfate-free

در این مقاله به معرفی چند برند مهم شامپو و ماسک بدون سولفات(sulfate free shampoo) میپردازیم.قبل ازخرید اینترنتی شامپو بدون سولفات  لازم است که بدونیم آیا الزام دارد ما شامپو و ماسک فری سولفات استفاده کنیم.

شامپو و ماسک فری سولفات
شامپو بدون سولفات

در حال حاضر ، ما عادت کرده ایم که شامپو و بدن را بشوییم – حتی صابون دست – با عنوان ” فاقد سولفات “. در واقع ، اصطلاح فاقد سولفات به یک نوع لغت تبدیل شده است. دقیقاً مانند کلماتی مانند غیر سمی ، طبیعی و ارگانیک ، وزن و انتظارات زیادی را به همراه دارد و حتی ممکن است فروش را افزایش دهد. بنابراین ، سولفات ها چیستند و چرا ذاتاً برای شما مضر هستند؟

ماسک فری سولفات

 

سولفات ها ماده کف کننده ای هستند که در شامپوهای سنتی یافت می شوند. می دانید ، زمانی که چند قطره شامپو  را به  دستان خود می فشارید ، آن را به موهای خود ماساژ می دهید و احساس می کنید که کف غلیظ و حباب دار وجود دارد؟ اینها سولفاتهای شامپو هستند. این مواد کف کننده باعث می شود که موهای شما خیلی خشن شود ، باعث از بین بردن روغن های طبیعی آن و خشک شدن آن تا حدی شود که مو شکننده و زبر شود همین امر ، می تواند اثرات منفی داشته باشد . به همین دلیل افراد به سراغ فرمول های بدون سولفات می روند. تصور می شود که آنها باعث می شوند که رنگ و فرهای مو به طور موثرتر و طولانی تر از شامپوها با این مواد کف کننده حفظ شود. اگرچه ممکن است مو شما مانند گذشته لخته نشوند ، اما بدانید که موهای شما در عین حال سالم تر و در عین حال پاک می شود.

شامپو بدون سولفات
شامپو بدون سولفات

برای خرید اینترنتی شامپو بدون سولفات راههای زیادی وجود دارند .سایتهای مختلف فروشگاهی که این محصولات را عرضه میکنند.مجموعه آراد کراتین تمام تلاش خود را میکند بهترین شامپو و ماسکهای بدون سولفات را در اختیار شما عزیزان بگذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما