خرید و فروش مواد کراتینه مو

 

خرید و فروش مواد کراتینه مو اصلی برزیلی با بهترین کیفیت ونازلترین قیمت همراه باتضمین عودت وجه در صورت عدم رضایت مشتریان در سراسر کشور با ارسال رایگان توسط بازرگانی اراد کراتین انجام میگیرد.خرید و فروش مواد کراتینه مو را به راحتی از آراد کراتین بخواهید.

 

خرید مواد کراتینه مو اصل

یکی از بزرگترین مشکلات همکار متخصص در امر خریدکراتینه مو اصالت کالا است که همیشه نگران این موضوع هستند که این محصول که خریداری میکنند اصل باشد و جنس تقلبی نباشد. در بازار کراتینه ایران به علت سواستفاده بعضی از فروشندگان متاسفانه شاهد فروش این نوع مواد بوده ایم. حتما برای تهیه مواد کراتینه مو به فروشگاه معتبر مراجعه نمایید.

خرید و فروش مواد کراتینه مو
online shopping

فروش اینترنتی مواد کراتینه مو

در دنیای امروزی که اینترنت همه جا را فراگرفته است بهتر از با کمترین میزان هزینه و بدون اتلاف وقت اقدام به خرید نیازهایمان در اینترنت نماییم . این امر باعث سرعت در دسترسی کالا مورد نظر مان میشود و همچنین از آلودگی هوا و ترافیک در شهرهای بزرگ هم جلوگیری میشود.در فروش اینترنتی صداقت اولین قدم در راستای مشتری مداری است.

بسیاری از مشتریان مجموعه ما به صورت اینترنتی مواد کراتینه خود را تهییه مینماییید.

 

نکات مهم در خرید تهییه مواد کراتینه مو

تمام عزیزانی که در زمینه مواد کراتینه مو فعالیت دارند مستحضر هستند بسیاری از مارک های مختلف مواد کراتینه در بازار موجود است که بعضی از این مارک ها بسیار با کیفیت و بسیاری دارای کیفیت مطلوب نیستند . پیشنهاد مجموعه ما برحسب تجربه خرید برای تست مواد کراتینه است.خرید چند میل کراتینه برای تست که در صورت رضایت پک کامل تهییه شود.مجموعه اراد کراتین در راستای این امر کلیه مواد خود را به صورت میل در صورت سفارش برای مشتریان خود ارسال میکند.

کراتینه برزیلی
Brazilian keratinine

نکاتی قبل از استفاده بر روی سر مشتری

حتما قبل از استفاده مواد کراتینه مو بر سر مشتری سوال بپرسید که عادت ماهیانه مشتری نداشته باشد که در صورت پاسخ منفی از طرف مشتری با خیال راحت مواد بارگزاری کنید.

هزینه مواد کراتینه و دستمزد خود را به مشتری بگویید و علت تفاوت قیمت را برای مشتری شرح دهید .یکی از مشکلاتی که همکاران دارند ایسنت که مشتری مثلا میگوید سالن فلانی قیمت کمتری میگوید وقیمت شما چرا بالاتر است خب معلوم است مشتری ما اطلاع کاملی از مواد کراتینه ندارد باید برایشان توضیح داد که این محصول به چه علت قیمتش بالا است وچرا محصول دیگر قیمت کمتری دارد.

کراتینه کردن
Keratinize hair

از وعده ای پوچ به مشتری امتنا کنید هرگز به مشتری نگویید در صورت استفاده از مواد کراتینه مثلا ریزش مویتان کم میشود و یا از سفیدی مو جلوگیری میشود.

از استفاده از مواد کراتینه برای کودکان و زنان شیر ده پرهیز نمایید.

خرید و فروش ماده کراتینه مو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما