پروتئین مو کادیوو برزیل کاکائو

پروتئین مو کادیوو برزیل کاکائو

اگر شما دارای موهای بسیار ضخیم و مقاوم و میخواهید موهایتان را به بهترین صورت و کیفیت رطوبت رسانی کنید و در نظر دارید تار های آسیب دیده موهایتان را ترمیم کنید بهترین انتخاب برای شما پروتئین کاکائو کادیوو است و اگر آرایشگر هستید و میخواهید موهای آسیب دیده مشتری خود را با بالاترین رضایتمندی احیا کنید نیز ما به شما پروتئین کاکائو کادیوو را توصیه میکنیم.این محصول میتواند به راحتی موهای خشک را آبرسانی کند و موهای دمیج را دوباره شاداب کند و تا حد خوبی هم باعث صافی مو ها میشود.مو ها ممکن است بنا بر دلایل مختلف آسیب ببینند و درخشندگی خود را از دست بدهند بهتر است شما به طور مستمر و سالانه دو بار خدمات پروتئین تراپی را برای سلامت موهای خود انجام دهید.

 

پروتئین مو کادیوو برزیل کاکائو

 

پروتئین مو کادیوو برزیل کاکائو

این محصول فوق العاده برزیلی مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده است اگر شما موخوره دارید دچار خشکی مو شده اید و استفاده از پروتئین مو کادیوو میتواند به شما کمک شایانی نماید تا به صورت عالی موهایتان آبرسانی شود و دیگر دچار موخوره نشوید .همچنین اگر موهایتان در اثر رنگ و دکلره یا استفاده بیش از حد از دستگاهای حرارتی نامناسب آسیب دیده نیز میتوانید با استفاده از این محصول برزیلی دوباره سلامت را به موهای خود برگردانید.با استفاده از پروتئین مو کادیوو موهای شما شفاف و درخشنده میشود و بسیار خوش حالت تر از قبل همچنین یکی دیگر از ویژگی های پروتئین مو کادیوو  ماندگاری بسیار عالی 3 تا 6 ماهه است که نسبت به پروتئین های دیگر ماندگاری بیشتری دارد.این محصول برزیلی میتواند موهای مجعد و فر را نیز تا 60% صاف کند و این بینظیر است.استفاده از پروتئین مو کادیوو  نیازی به هیچگونه قرنطینه ندارد .

پروتئین کادیوو

  • حاوی گیاه کاکائو
  • صافی تا 60%
  • بدون قرنطینه
  • ترمیم موخوره
  • نرم کننده مو میباشد
  • آبرسان قوی
  •  تغذیه کننده از مواد مورد نیاز مو
  • گاز وبو بسیار کم
  • احیا و ترمیم مو بسیار بالا

 

مواد تشکیل دهنده پروتئین کاکائو کادیوو

نیشکر سیستئین: ماده ای موثره بر پایه کربوهیدرات طبیعی نیشکر و اسید آمینه است

سیستئین کاکائو: خاصیت مرطوب کنندگی فوق العاده ای دارد و به طور ویژه ای مو را تغذیه می کند.
عملPH اسیدی پروتئین کادیوو و گرمای تولید شده اتوی مو مخصوص کراتینه، مواد موجود در مو را تنظیم می کند. این عمل کوتیکول های مو را مجدداً مرتب می کند و باعث می شود سطح آنها صاف تر شود تا نور را منعکس کرده و درخششی بیشتر و زیباتر به آنها بدهد. نتیجه درمان به عملکرد pH اسید بر روی کوتیکول نسبت داده می شود .

پروتئین مو کادیوو برزیل کاکائو

طرزاستفاده از پروتئین کاکائو کادیوو

در ابتدا  موهای خود را با شامپو مخصوص بشویید و با کف دست ماساژ دهید و اجازه دهید 5 دقیقه کف ها روی مو بماند . سپس مو هارا کاملا خشک نمایید.بعد از آن موهارا تقسیم بندی کنید و با شانه مخصوص تمام مو را به پروتئین مو کادیوو اغشته کنید  و پس از آن ثبر کنید تا مواد بین 30 تا 60 دقیقه روی مو بماند پس از مکث موهارا با سشوار کاملا خشک کنید و دوباره موهارا تقسیم بندی کنید و هر لایه مو را با اتو مخصوص بین 10 تا 15 بار اتوکشی نمایید.دمای اتو باید بین 180 تا 220 درجه باشد .سپس موهارا بشویید و آبکشی کنید و پس از این مرحله ماسک شماره 3 را روی مو قرار دهید اجازه دهید بین 5 تا 10 دقیقه روی مو بماند و بشویید و با حرارت ملایم سشوار خشک کنید 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما