آموزش پلکس تراپی مو|بهترین پلکس مو 2020

در این مقاله قصد داریم به آموزش پلکس تراپی مو بپردازیم و به این پرسش پاسخ میدهیم آیا استفاده از پلکس تراپی مو  الزامی است؟انتظار ما از پلکس تراپی مو چیست؟برای چه مویی پلکس الزامی است.در ابتپا باید ساختار مو را شنخات که در این مقاله به این مسله اشاره ایی خواهیم داشت.

لایه مو
ساختار مو

ساختار مو چیست؟

همه مساحت پوست سر تقریباً ۵۰۰ سانتیمتر مربع می‌باشد، که دارای حدود ۲۰۰ تار مو در سانتی‌متر است؛ ولی واحد شمارش موی سر گرافت است نه تار مو. هر گرافت از چند تار مو تشکیل شده که از ریشه به هم ارتباط دارند.

ساختمان مو

ساقه مو از سه لایه تشکیل شده:

داخلی‌ترین لایه «مدولا» نامیده می‌شود و فقط در موهای ضخیم بدن (Terminal Hair) وجود دارد، این لایه نور را به خوبی منعکس می‌کند و باعث می‌شود رنگ مو در آفتاب نسبت به سایه متفاوت باشد.
لایه میانی «کورتکس» نامیده می‌شود و لایه‌ای است که استحکام و رنگ و حالت مو را مشخص می‌کند.
خارجی‌ترین لایه «کوتیکول» نامیده می‌شود، این لایه نازک و بدون رنگ می‌باشد و نقش آن محافظت از لایه ضخیم و ملانین دار کورتکس می‌باشد.

پلکس مو

 

تاثیر رنگ و دکلر برروی مو چیست؟

زمانی که شما رنگ میکنید به مرور زمان لطافت موی خود را از دست می دهید بعد از مدتی متوجه میشوید رنگ مو اثری برای موی شما ندارد این زمانی است که پیوندهای بین مولوکلی مو از بین رفته است و مو توان نگه داری مواد خارجی ندارد.در این زمان باید چه کار کرد؟

 

پلکس تراپی احیای مو 

در این زمان که مو بسیار زبر شده است را  با مواد پلکس به حالت اولیه در میاوریم و به اصلاح اماده سازی میکنیم برای کراتینه کردن مو و یا رنگ کردن مو.برندهای مختلفی از پلکس در داخل ایران است که مجموعه آراد کراتین بهترین برندهای عالی پلکس را به دوستان و همکاران عزیز پیشنهاد میدهد.

پلکس تراپی
احیای مو

 

آموزش پلکس مو:

 

 

مرجله دوم پلکس تراپی:

 

مرحله سوم پلکس تراپی:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما