آراد کراتین
خانه / کراتینه برزیلی / مضرات کراتین مو

مضرات کراتین مو

Rate this post

امروزه با توجه با عرضه زیاد مواد کراتینه مو از کمپانی های مختلف در دنیا اعتماد به همه این محصولات بنظر کار بسیار خطرناکی است.از جمله مضرات استفاده  کراتین مو تقلبی ایجاد حساسیت در مو افراد است یا امکان ریزش. در این مقاله به بررسی مضرات کراتین مو تقلبی میپردازیم وراههای تشخیص شناخت این نوع مواد کراتینه را آشنا میشیویم.استفاده از ازکراتین  اورجینال نه تنها خطری ندارد بلکه نوعی درمان مو است هرچند باید قبل از استفاده از آن تست انجام شود.

خارش مو

خارش کف سر:

از مضرات کراتین مو تقلبی ایجاد خارش به مرور زمان است.یعنی به زبان ساده پس از کراتینه کردن مو مشتری دچار خارش غیر طبیعی کف سر میشود.برای رفع این موضوع بسیار مهم است که از کراتینه مو اورجینال دربازار تهیه و استفاده کنیم .متاسفانه با توجه بازار مصرف کراتینه مو دقت در انتخاب محصول بسیار مهم و حیاتی است.

مضرات کراتین مو
شوره سر

شوره سر:

یکی دیگر از مضرات کراتین تقلبی و فیک شوره سر است. یعنی پس از استفاده از کراتین امکان دارد موی مشتری بصورت غیر طبیعی دچار شوره سر شود.بسیار از کمپانی های آرایشی و بهداشتی برای درمان شوره سر استفاده از شامپو و ماسک را توصیه میکنند.

ریزش مو

ریزش مو:

یکی از بدترین عواقب استفاد ه از کراتین مو تقلبی امکان ریزش مو است. در کراتین های تقلبی به دلیل عدم صحیح ترکیبات مواد یا استفاده از مواد نا مرغوب امکان ریزش مو مصرف کننده وجود دارد .این مسله بسیار مهم است که وظیفه ما را در انتخاب مواد درمانی مو  سنگین تر میکند.البته امروزه با توجه به گسترگی برند کراتینه مو انتخاب یک محصول فقط توسط یک مشاور مطمن امکان پذیر است.

نکات مهم

 

نکات مهم در انتخاب کراتین مو:

  • در انتخاب محصول کراتین مو یا هر نوع درمان مو کاملا دقت فرمایید.
  • از استفاده از محصولات خیلی ارزان کاملا خودداری فرمایید.
  • قبل از درمان هر مو مشاوره کامل داشته باشید.
  • هرمویی دارای یک نوع درمان است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کراتین مو دلوکس

قیمت کراتین مو دلوکس

Rate this post قیمت کراتین مو دلوکس در این مقاله یکی از بهترین کراتین های …