قیمت کراتین موی گلوبال global اصلی|مرجع نمایندگی Global Keratin GKhair

یکی از بهترین مارکهای کراتینه مو که شهرت جهانی دارد کراتین مو گلوبال است. (Global Keratin GKhair ) کراتین ساخت کشور امریکا است که در بازار کراتینه ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.در این مقاله قصد داریم به چند مدل از مارک کراتینه گلوبال بپردازیم تا کاملا با این برند عالی کراتین مو آشنا شویم قبل از ان باید طرز استفاده از کراتین مو به روش گرم را توضیح بدهیم.

کراتین بست گلوبال
کراتین گلوبال best

روش گلوبال چیست؟

 

گلوبال مو یک کدام از از طریق های امروزی صافی موی میباشد . معالجه و تندرست نگه داشتن موی یکی معضل های زنان امروزی است , مو بانوان دائما به وسیله موادسازنده زیان آور اشبا ع شده‌است . برای داشتن موهای قابل انعطاف , سلامت و صاف تولیدات جدیدی بوسیله متخصص ها این رشته در ایالات متحده و برزیل تنظیم و به بازار بیان روان شده‌است . گلوبال و نانوگلوبال از جمله این تولید ها میباشند . احتمالا خیلی ها نمی دانند که به هیچ عنوان کراتینه نانو گلوبال چه چیزی است ; گلوبال در مفهوم لغوی در معنای جهانی هست , اما قرار گرفتن آن در کنار کلمه کراتین ( گلوبال کراتین ) در معنای احیا , مرمت , ابریشم سازی , کلفت سازی , صافی و لختی موها و از در میان بردن وز موی می‌باشد که برای هرکدام از این مورد ها , مواد متناسب با نیازمو مورد استعمال قرار می‌گیرد . مواد گلوبال مو خلاف مواد کراتین , فارغ از فرمالید میباشد . این مواد , ارگانیک فارغ از عطر و گاز ( برخلاف مواد کراتین ) و سوای مواد شیمیایی می باشند . درگلوبال مو ابتدا مواد گذاری انجام می شود بعداز گذشت زمان حتمی , مراحل اتوکشی انجام می‌گیرد . در‌این روند , تاثیر گذاری مواد با استعمال از دستگاه های منحصربه‌فرد صورت می‌گیرد . در انتهای کار در بین 48 الی 72 ساعت قرنطینه به موی داده می شود و در زمان این زمان پایین هیچ قوانینی از گیره , شانه و هر چیزی که سبب عده شدن موها می شود به کار گیری نکنید . بعداز گلوبال موی به کار گیری از وسایل فلزی نظیر شانه فلزی , اتو موی ( جز اتوهای سرامیکی ) , گیره فلزی , سنجاق یا این که گیرهمو اکیدا ممنوع هست . محافظت موی بعداز گلوبال مو از اهمیت ویژه ای برخوردار‌است و حتما می بایست از شامپو اختصاصی , پکیج یا این که محصول ها حفظ از موی که در انتهای کار به مراجعین ارائه می شود به کارگیری نمایند

نانو گلوبال gk
کراتین نانو گلوبال

نانو گلوبال gk

کراتینه نانو گلوبال علاوه بر صافی موی بیشتر خواص درمانی دارااست و با تقویت پیاز مو و آبرسانی بی نقص به موها از ریزش موی و شوره سردوری می نماید . این روش خلاقانه موها را نیز صاف و نیز ترمیم می­کند . اسم نانو کراتین از واژه و کلمه نانو مولکول­های کراتین گرفته است . یک نانو مولکول 0 . 000000001 میزان یک مولکول معمولی است , به همین علت این مواد در کوچک­ترین شیارهای مو مشتری رخنه میکند و آن را با کراتین ( ماده ای که مو را محکم , درخشان و قابل انعطاف میکند ) پر میکند . هنگامی تار مو با لایه ای از مولکوهای نانوکراتین پوشیده می شود , یک ماده حل شدنی طی یک فرآیند بیش تر روی مو اسپری میشود . در انتهای این مراحل شیارهای مو تماما پر می شود و منجر میشود موها ی سر با استمرار و انعطاف پذیر شوند . نتیجه تقویت مو و پوشش با نانوکراتین , موهایی صاف , خوشگل , ابریشمی , قابل انعطاف , سالمتر , قادر و به صورت شگفت انگیزی درخشان و برای جور دادن آسان­تر است . اشکال دیگر درمانها مثل کراتینه یا این که بوتاکس موی از مولکولهایی که مضاعف بزرگ میباشند به کارگیری میکنند که امکان رخنه به تار موها را ندارند . البته مولکولهای ریز نانوکراتین عمیقا به هر تار موی شکافت میکند و نتیجه ها طولانی بازه معالجه را تضمین میکند. .

نانو گلوبال gk

فرایند انجام کراتینه گلوبال best

کراتین گلوبال best را میتوان روی هر گونه مویی نظیر هایلایت , رنگ شده , دست نخورده , روشن شده , فر شده یا این که قابل انعطاف و خوابیده به کار گرفت . روش استفاده از این فرآیند حدودا در بین 1 . 5 تا 3 ساعت بسته به حجم و ضخامت موها طول میکشد . بعداز به کارگیری از محصول , موی تا 30 دقیقه به درحال حاضر خویش گذارده میشود تا کراتین به ساقه موی جذب شود .سپس برای محکم شدن و براق شدن مو و نفوذ کراتین به مو اتو میکنند به این روش کراتین گرم گفته میشود..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما