ماسک پروتئین مو 1000میلی

ماسک پروتئین مو

داشتن موهای زیبا و درخشان خواسته هر شخصی میباشد همانطور که میدانید نیز موها تشکیل شده از کراتین و آمینو اسید میباشند که همگی نوعی پروتئین هستند و اگر این ترکیبات میزانشان در مو کم شود باعث آسیب دیدگی مو و بدحالتی مو میشود شما میتوانید با استفاده از محصولات مکمل درمانی مانند انواع ماسک موهای حاوی پروتئین(protein hair mask) و حتی داشتن یک برنامه غذایی مناسب به سلامت و زیبایی موهای خود کمک کنید.زمانیکه موهای شما خشک و خشن میشود نشانه کمبود پروتئین در مو است و شما باید با انجام روش های درمانی موهارا آبرسانی و غنی از مواد مغذی کنید تا سلامت مو برگردد.

<a data-ail=ماسک مو پروتئین مو” width=”450″ height=”633″ />

ماسک پروتئین برای مو چه می کند؟

درمان های پروتئینی مو را با انواع مواد مغذی و پروتئین تقویت می کند تا به بازسازی و تقویت تارهای مو کمک کند. داشتن رشته های پر پروتئین راهی شگفت انگیز برای حفظ سلامت کلی مو و حفظ آن در بهترین شکل ممکن است.

 

آیا درمان با پروتئین به رشد مو کمک می کند؟

فراتر از روال معمول شامپو کردن، حالت دهنده عمیق و حالت دادن محافظتی به موهای طبیعی شما، درمان پروتئین راهی عالی برای مراقبت از موهای شما است. … استفاده از درمان پروتئینی روی موهای طبیعی شما به تغذیه و تقویت مو کمک می کند و رشد آن را تا حداکثر طول تضمین می کند.

استفاده از ماسک های مو حاوی پروتئین

همانطور که گفتین در طی زمان ممکن است پروتئین موجود در موهای شما که به طور طبیعی در مو وجو دارد از بین برود و موجب شکسته شدن تار های مو و بدحالتی مو شود.بهتر است که شما استفاده از یک ماسک موی با کیفیت و اورجینال را که حاوی مواد مغذی برای مو میباشد و سرشار از پروتئین های مناسب مو است را در برنامه خود قار دهید به این ترتیب شما به تدریج شاهد نرم تر شدن و آبرسانی به موهای خود خواهید بود و دوباره موهایتان خوش حالت و زیبا خواهند شد.

ماسک پروتئین مو برزیلی

شما میتوانید برای تقویت موهای خود با مواد طبیعی و در دسترسی که دارید تعداید ماسک موهای ارگانیک مختص خودتان تهیه کنید و در حمام استفادهد نمایید استفاده از ماسک موهای طبیغی و ساخت خودتان ممکن است در مدت زمان طولانی تری اثرات خود را نشان دهد و میتواند به طور مستمر از آنها استفاده کنید.

 

تهیه ماسک مو پروتئین مو در منزل

اولین ماسک مو پروتئین مو که میخواهیم به شما معرفی کنیم ماسک مو تخم مرغ میباشد که باید برای تهیه آن یک عدد سفیده تخم مرغ را که سرشار از پروتئین است را با دو قاشق سس مایونز به خوبی مخلوط کنید تا ترکیب یک دستی تشکیل شود و به تمام تار های مو بزنید و اجازه دهید 15 تا 20 دقیقه روی مو بماند سپس با شامپو بشویید این دو ماده سرشار از مواد مغذی و پروتئین هستند و خیلی سریع موهای آسیب دیده را بهبود میبخشند.

 

دومین ماسک مو پروتئین مو که میتوانید خودتان تهیه کنید شامل ترکیباتی از جمله روغن زیتون و تخم مرغ و عسل میباشد که باید هر سه را به خوبی با هم ترکیب کنید و بعد از اینک کل موهارا با آن ترکیب کردید با شامپو بشویید و با آب سرد آبکشی نمایید .

تهیه ماسک مو پروتئین در منزل

ماسک مو پروتئین مو بعدی که میتواند در منزل تهیه کنید ماسک مو روغن نارگیل و عسل میباشد که باید هر دو را خوب مخلوط کنید و پس از آن به مدت 15 تا 20 دقیقه روی مو بگذارید و سپس با شامپو بشویید .

 

تمامی ترکیبات این ماسک های خانگی حاوی پروتئین های زیادی هستند که میتوانند در مدت کمی موهای شما را آبرسانی و احیا کنند برای تقویت موهای خود از رژیم غذایی مناسب قافل نشوید و نوشیدن آب فراوان را حتما مدنظر قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما