فروش کراتین اورجینال نوتریمکس Nutrimax

فروش کراتین اورجینال نوتریمکس Nutrimax

برای از بین بردن و رهایی از شر مو های آسیب دیده میتوان از مراکز ریبایی از خدمات کرانینه مو بهره برد اما خاصیت و استفاده از این خدمات تنها برای احیا و ترمیم موهای آسیب دیده نیست از دیگر کاربرد های این خدمات میتوان به صاف و لخت کردن مو اشاره کرد افرادی که به دلیل کمبود وقت ترجیح میدهند موهایشان همیشه مرتب و صاف باشد و پس از شستن مو تنها با باد سشوار لخت شود نیز میتوانند از خدمات کراتین درمانی استفاده کنند یا برای کم کردن حجم موهایی که بیش از حد پر هستند از دیگر کارایی های انجام خدمات کراتین مو میباشد.در این مقاله یکی از بهترین محصولات کراتین , کراتین نوتریمکس را به شما معرفی میکنیم.

کراتین نوتریمکس

 

کراتین اورجینال نوتریمکس Nutrimax

یکی از محبوب ترین کراتین های تولید کشور برزیل کراتین مو نوتریمکس است این محصول احیا و صافی بسیار بالایی دارد و برای انواع مو ها قابل استفاده میباشد یکی از ویژگی های مهم کراتین مو نوتریمکس عدم وجود پارابن در مواد آن میباشد که همین امر و ویژگی باعث میشود که این محصول فوق العاده قابل استفاده برای کودکان بالای 8 سال و حتی خانم های باردار و ماردران شیرده باشد همین ویژگی این کراتین را از اغلب محصولات کراتین مو متمایز میکند.همانطور که میدانید یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده ساختار مو کراتین میباشد که این محصول سرشار از پروتئین کراتین است و به راحتی کراتین از دست رفته مو هارا باز میگرداند و به همین علت صافی و احیا بسیار بالایی دارد. همپنین این کراتین محبوب برزیلی هیچگونه بو و گازی ندارد بنابراین با استفاده از آن دچار هیچگونه حساسیتی نخواهید شد.

 

ویژگی های کراتین برزیلی نوتریمکس

  • افزایش درخشندگی و براقیت مو
  • بدون ایجاد بو و گاز
  • بدون فرمالدئید
  • فاقد پارابن
  • مناسب برای اتواع مو
  • ماندگاری بسیار بالا 8 تا 12 ماه
  • قابل استفاده برای کوکان 8 سال به بالا و مادران شیرده و باردار
  • در صد صافی 95 درصد
  • در صد بازسازی مو های اسیب دیده 95 درصد
  • تولید کشور برزیل

 

کراتین اورجینال نوتریمکس

 

نحوه استفاده از کراتین مو نوتریمکس NUTRIMAX

در ابتدا مو هارا 3 بار با شامپوی قبل از کراتین شسته و پس از آن با سشوار خشک کنید(شستن مو ها قبل از انجام خدمات کراتین به دلیل باز شدن فلس های مو میباشد) پس از آن مو هارا تقسیم بندی کنید و از پشت سر به لایه های نازک مو به وسیله شانه مخصوص از مواد کراتین بزنید پس از اینکه تمام مو را به مواد کراتین اغشته کردید مو هارا به وسیله یک کلاه کاور کنید تا تاثیر مواد بیشتر شود.بسته به نوع مو باید مواد کراتین نوتریمکس بین 30 تا 60 دقیقه روی مو ها بماند.پس از گذشت این زمان مو هارا به وسیله سشوار خشک کنید و بعد با استفاده از اتو موی مخصوص کراتین لایه های نازک مو را اتوکشی کنید به طور متوسط هر لایه بین 8 تا 12 مرتبه باید اتو بشود.پس از اتمام مرحله اتو کشی مو هارا به هیچ عنوان خیس نکنید.

کراتین مو نوتریمکس

برای اثر گذاری کراتین مو چه اقداماتی را انجام دهیم؟

در نخستین قدم جهت اثر هرچه بهتر خدمات کراتین درمانی مو ها باید به مواد مصرفی دقت کنید و از اورجینال بودن محصول اطمینان حاصل کنید چراکه اگر مواد مصرفی شما نامرغوب باشد در همان ابتدا شما دیگر نمیتوانید اقدام مثبتی جهت اثر بخشی آن انجام دهید و زمان و هزینه خود را از بین برده اید. پس از اینکه از کیفیت محصول خاطر جمع شدید و کراتین مو را توسط فرد متخصص انجام دادید در ابتدا به دستور العمل هایی که آرایشگر به شما میگوید عمل کنید مثلا برای کراتین نوتریمکس باید از مرطوب شدن مو ها جلوگیری کنید. یکی دیگر از راه های اینکه اثر و ماندگاری کراتین مو بیشتر شود این است که از شامپو و ماسک موی بدون سولفات استفاده کنید. با رعایت این نکات در دوام بیشتر کراتین خود درست عمل کرده اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما