بهترین احیا کننده مو

بهترین احیا کننده مو

مو  از اجزای بیرونی بدن ما محسوب میوشد که عصب و خون به آن راه ندارد در نتیجه بیشتر از اجزای دیگر در معرض عوامل تخریب کننده بیرونی قرار دارند موها بسیار حساس هستند و حتی آب و هوا و رطوبت هوا نیز در سلامت و شادابی موها موثر هستند .شادابی و زیبایی مو به عوامل زیادی بستگی دارد حتی میزان آب نوشیدنی یا تغذیه نیز در سلامت مو تاثیر گذار هستند همواره باید تلاش کنیم تا به سلامت موها رسیدگی کنیم زیرا یکی از اجزای بسیار مهم در سلامتی و زیبایی ظاهری افراد مو میباشد.همانطور که گفتیم سلامت مو تحت تاثیر عوامل زیادی است و همینطور برای اینکه موهای آسیب دیده را ترمیم کنیم یا از آسیب مو ها جلوگیری کنیم راه های زیادی وجود دارد از جمله تراپی های مختلف که در سالن های زیبایی انجام میوشد و روش های خانگی یا محصولاتی مانند ماسک و شامپو های ترمیم کننده که میتوان در منزل از آنها استفاد کرد.

بهترین احیا کننده مو

روش هایی برای احیا موهای آسیب دیده

هرچه سن بالاتر می رود، موهایمان کراتین کمتری تولید می کند. کراتین پروتئینی است که به استحکام مو کمک می کند بعد از تمامی سال هایی که از موهایتان در برابر نور خورشید، سشوار و سایر وسایل حالت دهنده مو، رنگ مو و غیره محافظت نکردید، موهای شما خسته و آسیب دیده می شوند.بهتر است در طی سال هایی که موها هنوز کراتین تولید میکنند به مراقبت از موها بپردازید مثلا از رنگ و دکلره بیش از حد خودداری نمایید یا قبل از سشوار کشیدن و اتو مو از اسپری های محافظ مو استفاده کنید و همچنان با مواد های مغذی مانند روغن آرگان و نارگیل و زیتون و ماسک موهای با کیفیت از موهایتان در مقابل خشکی و کم آبی محافظت نمایید.

موی آسیب دیده

برای ترمیم و احیای موهای آسیب دیده روش های زیادی وجود دارد یکی از این روش هاکه اغلب در سالن ها و مراکز زیبایی توسط افراد آموزش دیده انجام میشود بوتاکس مو است .بوتاکس مو مارک های مختلفی دارد که همگی از ویتامین ها و مواد مغذی مود نیاز مو تشکیل شده ان که با انجام این خدمات موهایتان برای مدت 5 تا 8 ماه کاملا احیا میشود .بوتاکس مو زمانی توصیه میشود که دیگر آسیب و بسیار زیاد شده است و ماسک مو و روش های خاگی نمیتوانند موهارا ترمیم کنند .بوتاکس مو حاوی روغن خاویار، ویتامین B5، ویتامین E و کلاژن می باشد.

بوتاکس موی

کار اصلی بوتاکس مرطوب کردن و تغذیه کردن، ترمیم و احیای مو و بازگردانی آن به حالت اول می باشد. علاوه بر ان بوتاکس  مو ها را براق می کند و باعث صافی مو و از بین بردن وز آن می شود. مزیت اصلی استفاده از بوتاکس این است که به وسیله ان می توان موخوره را تا حد زیادی درمان کرد.ازبهترین احیا کننده مو که تاثیر زیادی در بازسازی موهای آسیب دیده دارد میتوان به روش پروتتین تراپی اشاره داشت. روشهای زیادی برای احیای مو وجود دارد.در پروتتین تراپی ما بدنبال احیا و آبرسانی مو هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما