قیمت بهترین سشوار کراتینه

قیمت بهترین سشوار کراتینه

همانطور که میدانید کراتین کردن مو یکی از خذمات درمانی و مراقبتی برای مو است که در کرامز زیبایی نوسط افراد متخصص انجام میشود . برای انجام کراتینه مو و رسیدن به نتاج دلخواه باید از وسایل و ابزار های حرفه ای استفاده کنید و به طور کلی در هر زمینه ای استفاد از ابزارآلات و سایل کار حرفه ای بخش بسیار زیادی از موفقیت و رسیدن به نتیجه عالی را تضمین میکند که این بخش بسیار آسان میسر میشود تنها با تخقیق و مطالعه درباره وسایل کار حرفه ای مورد نظرتان میتوانید از آن بهره مند شوید و رضایت مشتری های عزیز خود را جلب نمایید.

سشوار کراتین

 

انتخاب بهترین سشوار برای کراتین مو

یکی از ابزار های مهم در کراتین کردن مو انتخاب نوع سشوار مو است به طور کلی سشوار در اغلب لاین های زیبایی اهمیت ویژه ای دارد در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با اطلاعاتی که بدست می آورید بهترین سشوار را برای خرمات کراتین و دیگر خدمات زیبایی انتخاب کنید اولین ویژگی یک سشوار خوب جریان هوای سشوار است میتوان گفت مهمترین ویژگی محصول میتواند جربان هوا باشد جریان هوایی باعث خشک شدن مو میشود به فشار و توضیع هوا بستگی دارد برای صرفه جویی در زمان بهتر است که سشواری انتخاب کنید که جریان هوای قوی داشته باشد.

دومین ویژگی یک سشوار عالی وزن مناسب است:با توجه به اینکه برای خشک کردن مو ها زمان بر است و همچنین خشک کردن موهای بلند بسیار بیشتر وقت میبرد انتخاب سشوار سبک به شما کمک میکند تا دیر تر خسته شوید و پس از مدتی کار کردن دپار درد از ناحیه دست و بازو نشوید.به طور کلی سشوار هایی با وزن های حدود 500 گرم مناسب هستند.

موتور و فناوری استفاده شده در دستگاه : سشوار های معمولی مو ها را خشک میکندد ام به مرور زمان باعث آسیب دیدن مو میشوند اما سشوار هایی با فناوری ion(یون) وجود دارند که تنها رطوبت مو ها را خشک میکنند و دیگر آسیبی به مو نمیرسانند.

تنظیم حرارت همانطور که میدانید برای انجام کراتین گاهی لازم است که با باد متوسط مو هارا خشک کنید سپس مدت زمان کمتری با باد داغ بهتر است سشوار مورد استفاده شما دکمه های حرفه ای برای تنظیم حرارت را داشته باشد و همچنین این دکمه ها در جای مناسبی قرار گرفته باشند تا در هنگام استفاده از دستگاه دپار مشکل نشوید حتما در زمان خرید به مکانی که دکمه های سشوار در آنجا تعبیه شده اند دقت کنید و چندبار با دست امتحان کنید تا متوجه بشید آیا این دستگاه مناسب کار برای شما میباشد یا خیر.

 

سشوار مو
مشخصات یک سشوار مو حرفه ای

 

مشخصات یک سشوار مو حرفه ای برای انجام خدمات کراتین مو

سشواری که خریداری میکنید باید مقاوم و حرفه ای طراحی شده باشد زیرا شما در سالن های زیبایی و انجام خدمات از جمله کراتین درمانی مدام و با ساعت های طولانی باید با آن سشوار کار کنید پس بهتر است که در خرید این دستگاه دقت کنید و محصولی را انتخاب کنید که هم نتیجه دلخواه را به شما بدهد هم چندین سال برای شما قابل استفاده باشد.

ویژگی های یک سشوار حرفه ای

  1. نوع موتور
  2. قدرت
  3. فناوری تولید یون
  4. فناوری تورمالین
  5. حرارت سرعت و دکمه باد سرد
  6. دکمه های ویژه و خاص
  7. نوع المنت
  8. امکانات جانبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما