قیمت مواد کراتینه مو یونیک(Unnique Advance Keratin)

در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت مواد کراتینه مو یونیک(Unnique Advance Keratin) بپردازیم و ببینم این مواد کراتینه برزیلی چه محاسنی برای ما دارذ.قبل از بررسی قیمت مواد کراتینه مو یونیک(Unnique Advance Keratin) باید ببینیم اصلا کراتین چیست و پس از کراتینه کردن چه اتفاقی می افتد؟

مواد کراتینه مو

کراتین چیست؟

کراتین نوعی پروتئین است که مو ، پوست و ناخن های شما را تشکیل می دهد.
کراتین همچنین می تواند در اندام های داخلی و غدد شما . کراتین پروتئینی محافظ است و نسبت به سایر سلولهایی که بدن شما تولید که مستعد ابتلا به خراشیدن یا پارگی نیست تولید میشود.
کراتین را می توان از پرها ، شاخ و پشم حیوانات مختلف مشتق کرد و به عنوان ماده ای در آرایشی مو استفاده کرد.
از آنجا که کراتین بلوک ساختاری موهای شما است ، برخی افراد بر این باورند که مکمل های کراتین ، محصولات و فرآورده های درمانی می توانند به تقویت موهای شما و ایجاد زیبایی آن کمک کند.
معایب و محاسن کراتینه کردن مو

 

افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده می کنند گزارش می دهند که در نتیجه موهایشان صاف و راحت تر می شوند البته بسته به اینکه موهای شما ابتدا سالم است ، ضخامت طبیعی موهای شما چیست و از چه نوع درمانی کراتین استفاده می کنید ، بسیار متفاوت است کراتین با صاف کردن سلول هایی که به هم می پیوندند برای ایجاد رشته های مو کار می کند لایه های سلول ، به نام
کوتیکول مو ، از لحاظ تئوریک کراتین را جذب می کنند ، و در نتیجه موهایی پر و براق به نظرکراتین همچنین باعث میشود موهای مجعد را کمتر مبهم ، سبک تر و سبک تر نشان می دهند.

سرم مو کراتینه
glis

سرم های کراتین ، شامپوها و نرم کننده ها

سرم ، شامپو و کراتین کراتین نمی توانند ادعای مشابهی با درمان کراتین در سالن داشته باشند. اما آنها ادعا می کنند موهای مقاوم در برابر آسیب و ترمیم موهایی است که در اثر گرما و رنگ مو خشک شده است. برای شناسایی این محصولات ،کافی است در اینترنت سرم کراتین مو و یا شامپو کراتینه را جستجو کنیم.
می توانید مکمل های کراتین را برای فروش در تقریباً هر فروشگاه مواد غذایی سالم پیدا کنید. مکمل های کراتین به شکل پودر و کپسول تولید می شوند. مکمل های کراتین بدون خطر نیست.

قیمت مواد کراتینه مو یونیک
UNNIQUE ADVANCE

پک کامل Unnique Advance

کراتین یونیک به منظور درمان عمیق و صاف کردن سخت برای مدیریت مو به روشی کارآمد و طولانی مدت طراحی شده است
.علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده آرامش بخش و صاف کننده ، رها کردن موها صاف و آبرسانی شده است.با استفاده از پک کامل Unnique Advanceموهای زائد مو را از بین می برد و فیبرهای مویرگی را بلافاصله پس از اولین استفاده احیا می کند.این پک حاموی یک عدد شامپو بدون سولفات است و یک ماسک مو 500 میل است.

ویزگی های شامپو کراتینه مو:

پاکسازی عمیق کوتیکول مو و از بین بردن همه باقیمانده ها و ناخالصی های چسبنده به ساقه مو

ایجاد بهینه درمان کرتین ، کوتیکول را باز میکند.

شامپو کراتینه محافظت عالی ، اب رسان ، و درخشش ماندگار را  برای موفراهم می کند.

Unnique Advance با استفاده از خواص شگفت انگیزضخیم ترین موها را صاف کرده و پس از استفاده نتیجه ای زیاد در کاهش حجم مو ، نرمی و درخشش به مو میدهد.استفاده از روغنهای اساسی میوه در این محصول از ریزش مو جلوگیری می کند و به رشد و ضخیم شدن آن کمک می کند. Unnique Advance این مزایا را با کراتین ترکیب می کند و موها را از داخل صاف می کند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود و نرم و طبیعی باقی بماند.این محصول را را می توان روی موهایی که قبلاً صاف شده بودند ، موهای رنگی یا رنگی و موهایی که با هر ماده شیمیایی دیگری درمان شده اند ، استفاده کرد. هرچه وضعیت مو سالم نتیجه نهایی بهتر خواهد شد.

مزایای استفاده مواد کراتینه یونیک

موهای خشک و یا آسیب دیده قابل استفاده است.

بدون زمان انتظار برای شستشو – فوراً بشویید

حداقل ماندگاری 3 الی 4 ماه

.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما