قیمت عمده کراتین قهوه سبز هونما|خرید بصورت میلی و پک

در مقاله قبل باکراتین قهوه تلخ هونما آشنا شدیم در این مقاله قصد داریم به یک نانو کراتین بسیار عالی با صافی و احیا 100٪ بپردازیم.کراتین قهوه سبز هونما(coffee green honma tokyo)امروز در اکثر سالنهای زیبایی مو در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته است . کراتین قهوه سبز هونما بدلیل داشتن مواد طبیعی و استفاده از تکنولوژی نانو در ساخت این محصول با جرات میتوان گفت یک محصول فوقالعاده مناسب برای کسانی هستند که بدنبال موهای شلاقی همراه با احیای کامل هستند.در این مقاله به بررسی کراتین قهوه سبز هونما میپردازیم .

کراتین قهوه سبز هونما

 

معرفی کراتین قهوه سبز هونما :

یک روش بازسازى مویرگى که علاوه بر بازسازى ساقه مو رشته هاى مو را از داخل نظم داده و ترمیم مى کند. فرمول ترکیبى آن شامل عصاره قهوه سبز و عصاره نعناست. این مواد ترمیم کننده، داراى عملکرد خاصى مى باشد که ویتامینها، اسیدهاى چرب و آمینو اسیدهاى مو را تجهیز کرده و در نتیجه براقیت موها را افزایش مى دهد. همچنین این ترکیب به مو آبرسانى مى کند و از پیرى زودرس ساقه مو جلوگیرى مى کند.

.

? داراى گواهى GMP مورد تایید اتحادیه اروپا مى باشد ?

مزایای استفاده از نانو کراتین قهوه سبز هونما

 1. این محصول ساخت کشور برزیل است.کخ بهترین برندهای مواد درمانی مو در این کشور تولید میشود.
 2. بدون بو و بودون گاز:یکی از مزایای نانو کراتین قهوه سبز هونما عدم استفاده از ماده تثبیت فرمالین میباشد که همین امر باعث عدم بو و گاز میباشد.
 3. مناسب برای خانم های شیرده و باردار :استفاده از مواد ارگانیک در تولید این محصول باعث شده است که این کراتین مو حتی برای خانمهای باردار و شیرده مناسب باشد.
 4. بدون نیاز به قرطینه مو: خب اکثر عزیزانی که در زمینه درمان مو شاخه کراتین فعالیت دارند بسیار تمایل دارندهمان روز سر مشتریان خود رابشوییند.
 5. مناسب برای انواع مو حتی موهای دکلر شده و آسیب دیده
 6. صافی100٪ در حد ریباندینگ مو
 7. احیا کامل موهای سوخته 100٪
 8. کاملا ارگانیک و طبیعی
 9. ماندگاری 6الی 8 ماه

نانو کراتین قهوه سبز هونما

 

مراحل کراتینه کردن مو با نانو کراتین قهوه سبز هونما

 1. ابتدا موهایتان را دو بار با شامپو شماره یک، به مدت دوبار هر بار 5 دقیقه بشویید.اگر مویتان در اثر رنگ و دکلر خشن شده است که یکبار کافی است در غیر اینصورت دوبار این حرکت را انجام دهید.
 2. مویتان را به چهار قسمت تقسیم کرده و از یک سانتی متری ریشه مو به بالا مواد کراتینه را (شماره دو) بر روی مو بمالید.سعی کنید هرگز مواد بر روی کف سر ریخته نشود.
 3. به مدت 5۰ دقیقه مواد کراتینه را روی موها بگذارید. در این مرحله می توانید از یک کلاه نایلونی نیز استفاده نموده و موها را داخل آن قرار دهید تا اثر بخشی محلول بر روی موها بیشتر شود.
 4. سپس موها را با سشوار،دمای خنک خشک کنید.
 5. حال موها را ۱۲ تا ۱۵ بار اتوکشی کنید.اتو مو نقش بسیارمهمی در کراتین های اورجینال دارد.
 6. و در اخر ماسک درخشان کننده را به مدت ۱۰ دقیقه بر روی موها بگذارید و سپس بشویید.

نکات بسیار مهم در کراتین کردن مو :

 1. حتما از اتو حرفه ایی کراتین استفاده شود
 2. اگر دارای موهای خشن در اثر رنگ و دکلر هستین بهتر راه استفاده از پلکس مو میباشد و سپس عمل کراتین کردن مو را انجام دهید.
 3. تعداد دفعات اتو کشی برحب تجربه کم و یا زیاد میشود.
 4. در مرحله آخر کمی ماسک شماره 3 روی سرتان بماند.
 5. استفاده از شامپو و ماسک فری سولفات برای مو کراتین شده و یا رنگ شده الزامی میباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما