قیمت اتو کراتینه2020|بهترین اتو مو کراتین

دراین مقاله قصد داریم به یکی از ابزارهای مهم در کراتین کردن مو بپردازیم.بسیاری از ما برای کراتین کردن یا صاف کردن مو از اتو استفاده میکنیم.بهترین اتو مو کراتین چیست؟بسیاری از شما عزیزان سوال میپرسید بهترین اتو کراتینه چه اتو موی است؟آیا اتو مو تاثیری در کراتین کردن مو دارد؟خب بهتر از قبل از پاسخ به این سوالات شما را دعوت کنم به مقاله ساختار مو را مطالعه نمایید. درآن مقاله ما به برررسی ساختار مو و استفاده از پلکس تراپی اشاره ایی داشته ایم.

اتو کراتینه

اتو کراتین چیست و چه فرقی با اتوی معمولی دارد؟

در نگاه اول همه ما پیش خود میگویم تفاوت اتو معمولی و اتو کراتینه در چیست؟ چرا قیمت اتو کراتینه متفاوت و گاهی بیشتر از یک اتو معمولی است؟خب پاسخ ساده است.اتو معمولی توسط گرما مو را صاف میکند ولی اتو کراتین باید مواد کراتین که در لایه میانه مو قرار داده ایم را با حررات مخصوص ثابت نگه داریم . اتوی معمولی میتواند از هرجنسی باشد ولی اتو کراتین مو باید ازجنس سرامیک یا فلز مخصوص باشد که  در گرمای ویزه  هنگام کارتغییری ایجاد نشود.

 ویزگی های مهم اتو مو کراتین در چیست؟

یک اتو مو کراتین نه تنها موهای خشک ، کسل کننده و شکننده شما را خسته نمی کند بلکه موهای شما را برای طولانی مدت دوباره زنده می کندو احساس تازگی به موهای شما میدهد.

در این مقاله ، در مورد جنبه های مختلف برخی از محبوب ترین  اتو مو کراتین صحبت خواهیم کرد و در مورد خوبی هایی که در کنار هم دارند صحبت خواهیم کرد.

اتو مو کراتین

این اتو مو به صفحات تزریق کراتین مجهز شده اند.این عنصر ظریف ، به محض آسیب دیدگی باعث آسیب موها و یا ناخن میشود.کراتین کلید پروتئین بلوک ساختمان برای آناتومی موها ، ناخن ها و پوست شما است.می تواند سلولهای جدید زیر موهای شما را تحت تأثیر قرار دهد ، بدون اینکه دیگر از آنها محافظت کند. باعث آسیب موها ، موهای زبر و خشک یا شکننده موها می شود.پس از تزریق پروتئین کراتین ، یک ماده صاف کننده مو کراتین پروتئین طبیعی موهای شما را حفظ کرده و رطوبت را قفل می کند . این فرسایش را از بین می برد و ضمن محافظت از آن در برابر تنظیمات گرمای شدید ، به موهای شما ظاهری تازه می بخشد. با خاصیت خاص ، نرم کننده های میکرو کراتین موهای شما را برای طولانی مدت تقویت می کنند.

 

انواع اتو مو کراتین

1.اتو مو با صفحات تزریق شده کراتین

این به طور عمده نوعی است که با استفاده از آن اتو مو کراتین تعریف می کنیم. این نوعی است که ما در بخش قبلی خود در مورد آن بحث کرده ایم. صفحات را می توان با روغن آرگان یا پروتئین های مختلف به همراه کراتین تزریق کرد.

صفحات تیتانیوم یا سرامیک با میکرو نرم کننده ها تزریق می شود که به احیای موهای شما کمک می کند. آنها همچنین در ایجاد موهای شما براق و براق عالی هستند. این اتو موها گزینه های عالی برای درمان کراتین هستند .

انواع اتو مو کراتین

2-اتو مو بدون صفحات تزریق کراتین

ذر این نوع اتو مو که در ایران بسیار شایع است و بسیاری از ما از ان استفاده میکنیم تزریق کراتین توسط خود اتو مو انجام نمیشود ولی این اتو مو ها دارای صفحات مخصوص سرامیک میباشند که گرمای مناسب و یکنواختی در در زمان کراتین کردن مو به ما میدهند.

قیمت اتو کراتینه

قیمت اتو کراتینه بستگی به عوامل بسیاری دارد یکی از عوامل مهم جنس صفحات بکار رفته در اتو میباشد. خب شما با نگاهی به بازار وسایل برقی اتو مو کراتین از قیمت 400 هزار تومان تا 5 میلیون و حتی قیمت های بیشتر هم یافت میکنید. تفاوت در چیست؟ تفاوت در کیفیت صفحات و امکانات و ماندگاری این اتو مو است . البته بعضی از اتو مو کراتینه دارای گارانتی میباشد که این امر باعث قیمت اتو کراتین میشود.

قیمت اتو کراتینه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما